Napínané stropy, Airless technológia, mikrocement

TOP ONE

Airless technológia malovania stien

Moderná technika k vašim službám

Airless technológia

Airless technológia sa používa na dokonalé nanášanie farby vysokotlakovú pumpu, ktorá tlačí farbu cez trysku s malým otvorom. Tým dosiahnete rýchle a rovnomerné nanesenie farby na rôzne povrchy, vrátane nerovných, poréznych alebo textúrovaných. Navyše, ušetríte farbu, zlepšíte kvalitu náteru, znižíte striekanie a zvýšite produktivitu. Spolu môžme aplikovať rôzne typy farieb. Všetky naše Airless technológie sú certifikované podľa európskych noriem a spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Okrem toho, máte na výber z rôznych modelov a veľkostiach, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám. Airless technológia je pre vás ideálnym riešením ak túžite po dokonalosti.

Zaujala Vás airless technológia?

Ozvite sa nám
a získajte viac informácií.

Časté otázky a odpovede
?
Aká je hlavná výhoda Airless aplikácie farby oproti tradičným metódam?
Hlavná výhoda Airless aplikácie farby je výrazná úspora času.
?
Aký typ povrchu je najvhodnejší pre Airless striekanie farby?
Airless striekanie farby je najvhodnejšie pre veľké plochy, prázdne steny a sádrokartónové konštrukcie.
?
Ako sa líši kvalita povrchu po Airless striekaní farby od kvality povrchu po valčekovaní alebo natieraní ?
Airless striekanie farby zabezpečuje úplne hladký povrch, ktorý je príjemný na dotyk. Farba sa aplikuje rovnomerne a dokonale po celej ploche, bez akejkoľvek nerovnosti. Valčekovanie alebo štetkovanie môže spôsobiť nepravidelnosti, vynechané miesta alebo slabé prekrytie.
?
Pre aké priestory je vhodná Airless aplikácia farby?
Airless aplikácia farby je vhodná aj pre komplikované priestory, ktoré sú ťažko dostupné pre valček alebo štetku. Airless technika umožňuje jednoduchý prístup a rovnomerné rozprašovanie farby na zákutiach, rohoch či nerovnomernom povrchu stien.
Zaujali sme vás?

Poďme spolu postaviť
niečo úžasné